Ceny pełnych kombinezonów.

Warto myśleć o cenie i jakości

Szukając idealnego wyposażenia często zdarzało się zerkając w internecie na frazę ” sprawdź ceny kombinezonów żeglarskich” I chociaż takie frazy mogły nie przynosić rezultatów to mamy rozwiązanie dla każdego.
Kurtki żeglarskie gdzie Ich właściwości sięgają ponad miarę mają plusy:
– Wysoki kołnierz do ochrony przed wiatrem;
– Daszek na kapturze;
– Kaptur z regulacją obwodu głowy i głębokości;
– Zapięcie na plastikowy, wtryskany suwak, aby zapobiec oddziaływaniu soli;
– Tworzywo odporne na ciśnienie słupa wody 2000 mm;- Tworzywo hydrofobowe (woda ścieka po tkaninie).- Szwy klejone. – Zapinana na suwak z patką, aby zapewnić optymalną wodoszczelność. A Ich cena sięga max 200 złotych.
Popularne polary które zawierają: Impregnację polaru 100 uzyskuje się poprzez nałożenie impregnatu na jego zewnętrzną stronę. Ta powłoka powoduje ześlizgiwanie się wody z powierzchni materiału, bez jej wchłaniania. Tym sposobem materiał nie nasiąka wodą i pozostaje lekki. Należy wielokrotnie poprawiać tę powłokę podczas całego okresu użytkowania ubrania. Produkty do jej odnawiania są w ofercie naszych sklepów.
Samo wyposażenie takie jak kalosze lub mokasyny również są Nam potrzebne, co prawda nie są to wysokie koszta, lecz warto pamiętać że takie rzeczy wpływają Na nasze zdrowie jak i życie, stąd właśnie myśl o Nas wpływając na wysokie ceny, lecz jakość zwykle jest jeszcze lepsza i bezpieczna.
Czy aby faktycznie lepiej jest wydać więcej?
Na to pytanie odpowiedzą eksperci którzy Swego czasu przeżyli sporo czasu na morzu i wiedzą że cena to tylko pieniądz, a bezpieczeństwo jest najważniejsze.