Co warto mieć ze sobą na biwaku? Te rzeczy to kompletny must have!

Każdy przynajmniej raz w życiu powinien wybrać się na biwak, jest to doskonały sposób na to aby spędzić urlop na łonie natury. Jeśli nie przerażają Cię robaki i humory pogody, weź plecak wybierz miejsce i ruszaj w drogę! Zanim jednak rozpoczniesz swoją podróż, rzuć okiem na cenne porady, które przygotowaliśmy specjalnie po to aby twój biwak był udany. Myślę że po przeczytaniu tego artykułu będziesz przygotowany na każdą ewentualność!
1.zabierz pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową. Polecam Ci zastanowić się nad pierwszym rozwiązaniem, z tego względu że jadąc na łono natury staramy się brać ze sobą jak najmniej bagaży. Brzydka pogoda może zepsuć prawie każdy wypad, lepiej być przygotowanym na taką ewentualność.

 

2.woda niegazowana. W momencie w którym wybieramy się na biwak, możemy spodziewać się że będziemy dużo spacerować z tego względu dobrze jest zaopatrzyć się w niegazowaną wodę mineralną, to właśnie ona zapewnia najlepsze nawodnienie dzięki czemu nie czujemy ciągłego spragnienia.
3.zapalniczka. Osoby palące nie będą miały z tym najmniejszego problemu, aczkolwiek nawet kiedy nie mamy tego brzydkiego nałogu o zapalniczce warto pamiętać, na biwakach najczęściej spożywamy pokarmy z grilla lub ogniska. Jeśli jesteśmy zaś piwoszami, ułatwi nam to życie kiedy będziemy szukać otwieracza.