Łeba latarnia morska. Wakacje w Łebie – latarnia morska Stilo

Planując wakacje nad morzem większość z nas nie myśli o mniejszych miejscowościach, a wybiera raczej te wielkomiejskie kurorty. Mimo wszystko jednak warto jest pamiętać o miastach, takich jak Łeba, które nie należą może do największych, ale mają mnóstwo turystycznych atrakcji, których nie zobaczysz nigdzie indziej.

latarnia morska Stilo

Do takich atrakcji należy choćby latarnia morska Stilo, znajdująca się na plaży niedaleko Łeby. To wyjątkowe miejsce, w sam raz na piesze wycieczki brzegiem morza lub dłuższą trasę obejmującą także wizytę na wydmach. Latarnia morska w Stilo jest poza tym udostępniona do zwiedzania, co jest jej dodatkowym atutem.

Łeba latarnia morska

Niewielu turystów wie, że odwiedzając miasto takie jak Łeba latarnia morska jest na wyciągnięcie ręki. Należy jednak pamiętać, że plaża obok latarni jest niestrzeżona, dlatego warto jest zaplanować wycieczkę w te rejony w dni nieco mniej słoneczne, w które i tak korzystanie z plaży nie będzie frajdą. Zainteresowany szczegółowymi informacjami? Wpisz w internecie hasło “Stilo latarnia i zapoznaj się z dodatkowymi informacjami na jej temat!